25 травня Херсон прийме участь у акції “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕЛОДЕНЬ”

veloden_BlackLOGO

В останню суботу травня, традиційно, відбудеться наймасштабніша подія для велосипедистів в рамках всієї країни. Херсон прийме в ній участь вже в четверте. Саме починаючи з 2010-го року, наше місто приєдналося до інших обласних центрів-учасників. Але 2013-й рік обіцяє буде особливим. Завдяки активістам Велофорума Херсона отримано згоду від влади на проведення повноцінного вело-параду, що відбудеться 25 травня о 10:00 за маршрутом:  Залізничний вокзал — проспект Ушакова — вулиця Перекопська до ККЗ «Ювілейний». У програмі святкування «Велодня», передбачені розважальні конкурси та виставка незвичайних велосипедів. Також планується зробити набільше групове фото учасників акції. Взяти участь у святі запрошуються мешканці міста, та власники двоколісного, екологічного виду транспорту.

Справка:

«Всеукраїнський Велодень» – загальноукраїнське свято, яке об’єднує тисячі велосипедистів України в спільному велопараді центральними вулицями міст. Учасники акції, незалежно від віку та стилю катання, виступають за здоровий і активний спосіб життя, безпеку та взаємоповагу на дорогах і наголошують на необхідності створення цивілізованих умов для руху велосипедистів у відповідності до європейських стандартів.
За сім років з моменту започаткування акції до неї приєдналось понад півсотні міст, зокрема всі обласні центри України, та десятки тисяч людей. Велосипедисти хочуть привернути увагу влади та громадськості до потреби створення зручної, екологічної та безпечної транспортної інфраструктури в населених пунктах. Масовість «Велодня» демонструє, що проблеми та вимоги людей, котрі надають перевагу велосипеду, не можуть і надалі ігноруватись органами центральної та місцевої влади.

«Велодень» – не політична акція, а ініціатива велосипедистів України. Організаторами заходу в різних містах виступають спортивні та громадські організації, а також велоактивісти.

«Велофорум Херсона» – заснований в 2010-му році інтернет ресурс, що об’єднав більшість херсонських велосипедистів, від звичайних громадян до спортсменів. Активістами «Велофоруму Херсона» проведено чисельні щорічні акції, такі як Велодень,  Велопарад Дівчат у спідницях,  Новорічні Вело-карнавали. Самостійно організовані змагання і перегони для дітей та дорослих.
Приєднуйтесь!
Подробиці на http://bikeday.ua-biz.info/ – Сайті Велодня в Херсоні та http://bikekherson.com.ua/viewtopic.php?id=3494 – Велофорумі Херсона

SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC OLYMPUS DIGITAL CAMERA

25 травня Херсон прийме участь у акції “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕЛОДЕНЬ”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх