День Святого Миколая в Херсоні

Святий Миколай-Чудотворець, архієпископ Мирлікійський, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. Святого Миколая люди люблять, бо він – захисник усіх бідних, і знедолених.

Найбільше люблять і шанують його діти. Для них він – почесний охоронець і завжди приходить з подарунками. Народ склав про Святого Миколая багато легенд і переказів.

19 грудня 2013 року Херсонська міська бібліотека ім. Лесі Українки відсвяткувала це урочисте свято в кругу своїх постійних шанувальників читачів, яких зустріла чудовою новорічною ялинкою. До книгозбірні завітали почесні гості, учні учбового театру «Експромт» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, під керівництвом Мельник Наталії. Юні актори порадували усіх присутніх дивовижним виступом театралізованої постанови вертепу, усі ляльки в якому були зроблені власноруч.

День Святого Миколая в Херсоні

День Святого Миколая в Херсоні

Під час святкування були ігри, конкурси, вікторини. Найактивніші учасники отримали солодкі подарунки. Присутніх дітей, гостей, батьків, бабусь та дідусів привітали зі святом студенти ХГУ, Петриченко Марина і Делішева Вікторія. Разом з дітьми та дорослими, вони провели веселі та цікаві конкурси та ігри . Всі були в чудовому настрої, усі разом співали пісні на честь Миколая. А по закінченню свята, бібліотекарі запросили усіх присутніх до солодкого столу. Також в залі біля ялинки була розміщена книжкова добірка присвячена Новорічним святам.

День Святого Миколая в Херсоні

День Святого Миколая в Херсоні

День Святого Миколая в Херсоні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх