«Марафон написання листів 2013»: Два мільйони листів, що змінюють життя людей

6 грудня активісти Amnesty International в м. Херсоні долучаться до «Марафону написання листів» – однієї з найбільших глобальних акцій, яка мобілізує сотні тисяч людей в усьому світі з метою змінити на краще життя людей, що стали жертвами порушення прав людини, через простий акт написання листа.

Марафон написання листів 2013

З 6 до 12 грудня люди з понад 50 міст України будуть писати на захист 8 осіб та громад, які страждають від порушення прав людини. Листи будуть направлені урядам країн, створюючи тиск та домагаючись змін на краще у кожному окремому випадку. Крім того, учасники матимуть можливість написати листа особисто жертвам порушень прав людини, щоб висловити свою солідарність та підтримку.

У Херсоні Марафон проходитиме 6 грудня, у приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки за адресою вул. Карла Маркса 97. Старт акції за участі представників ЗМІ – о 12:00, 6 грудня.

За час проведення акції Amnesty International очікує зібрати понад два мільйони паперових та електронних листів, факсів, текстових та twitter повідомлень, адресованих до органів влади та героїв Марафону зі всього світу.

Марафон написання листів 2013

«Марафон написання листів є ключовим заходом, який відображає суть нашої роботи в Amnesty International – провадити дії від імені тих, хто мужньо протистоїть тиранії та проявляти солідарність з ними», – сказала Тетяна Мазур, директор Amnesty International в Україні.

Електронного листа можна написати вже зараз на веб-сторінці Марафону – http://marathon.amnesty.org.ua/.

У Херсоні співорганізатором акції вже втретє виступає Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання». Організатор Марафону в Херсоні – Жанна Еберт, 099 443 54 11.

Щоб отримати офіційну позицію Amnesty International щодо справ Марафону, а також організувати інтерв’ю з представником організації, будь ласка, звертайтесь до Богдана Овчарука, Спеціаліста з роботи зі ЗМІ та комунікацій Amnesty International в Україні за телефонами +38 (044) 272 28 42, +38 (067) 551 69 44 або за e-mail: ovcharuk@amnesty.org.ua.
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА. Amnesty International – всесвітній рух, що об’єднує понад 3 мільйони людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіми правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах. Amnesty International в Україні проводить кампанії проти тортур та безкарності міліції в Україні, за скасування смертної кари в Білорусі, на підтримку свободи вираження в Росії, та по боротьбі з дискримінацією в Європі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *